sobota 12. januára 2013

Mafiánske praktiky úradníkov verejnej a štátnej správy pod ochranou zákonov Slovenskej republikyZneužívanie psychiatrie slúži na likvidáciu nepohodlných ľudí.Opatrím chorého. Značka: za byt - 11. 1. 2013 - Nataša Holinová, SME

Nádherná ukážka, ako sa dostať k cudziemu majetku. Najmä osôb starých a bez finančných prostriedkov.

Nádherná ukážka bezmocnosti jednoduchých občanov voči mafiám, ktoré sú schopné pre vlastné ohohatenie použiť akýkoľvek prostriedok.

Stovky prípadov sa na verejnosť ani nedostanú, pretože  jednoduchý človek ani netuší, kde hľadať pomoc.
Stovky advokátov pracujú len pre mafie - pre nesolventného poctivého človeka " nemajú kapacitu", aby ho zastupovali!

Aké jednoduché je zbaviť  - najmä starého človeka jeho vlastníctva - zákonnou cestou! - dokumentuje spomenutý článok.

Nápravy sa nedočká - pretože mafia má svoje pazúry všade. Prieťahy v konaniach sú cielené - "veď hádam, kým sa domôže práva, skape, a my budeme mať pokoj od neho, i to, o čo sme  "od neho legálnou cestou nadobudli".


Ako výsmech sa javí ďalší článok  -  Máte svojho psychiatra?, Miriam Vojteková, 12. 1. 2013, SME.

Článok, ktorý v podstate obhajuje praktiky skorumpovanej slovenskej psychiatrie a jej prisluhovačov, ktorí na požiadanie mafie zbavia svojprávnosti kohokoľvek.

Z článku je zrejmé pre toho, kto vie čítať medzi riadkami, že ten, koho označia za chorého amorálne indivíduá zvané  znalec-psychiater v množstve prípadov na objednávku, nemá šancu na navrátenie svojej občianskej cti.

Obhajovanie potreby liečenia osôb, ktoré sa svojím myslením a spôsobom života vymykajú z rámca tejto scestnej pavedy je účelovým obhajovaním slovenskej psychiatrickej mafie, ktorá za duševne chorých vyhlasuje ľudí s odlišným politickým myslením, s názormi, ktoré nie sú kompatibilné so štátnou ideológiou, so spôsobom života, ktorý síce nikoho nepoškodzuje, ale nezapadá do predstáv moci, že občan má byť súčasťou stáda.